Sprzątanie samochodu

70,00110,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

76 / 100

SPRZĄTANIE SAMOCHODU

Sprzątanie samochodu – czystość w mgnieniu oka

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym odświeżeniu wnętrza swojego samochodu powinieneś skorzystać z Quick Detalingu wnętrza. Sprzątanie samochodu nada świeżości i czystości widocznej gołym okiem i znacząco wpłynie na komfort jazdy. 

Zazwyczaj na szybkie odświeżenie wnętrza samochodu składają się następujące czynności:

  • Nadanie wnętrzu świeżego zapachu
  • Dokładne odkurzanie wnętrza auta
  • Przetarcie plastików oraz zabezpieczenie ich dedykowanym dressingiem
  • Mycie szyb samochodu wewnątrz 
  • Pędzelkowanie wszystkich zakamarków w celu usunięcia zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc

Oferowane przez nas sprzątanie auta w Białymstoku możesz rozbudować o dodatkowe zabiegi, takie jak pielęgnacja skór czy pranie foteli samochodowych. Pozwoli Ci to kompleksowo zadbać o wnętrze pojazdu i zabezpieczyć poszczególne elementy tapicerki przed uszkodzeniem.

Sprzątanie samochodu Białystok – kiedy warto skorzystać?

Sprzątanie wnętrza samochodu jest szczególnie pomocne, kiedy nie dysponujemy odpowiednią ilością czasu na wykonanie pełnego detailingu wraz z praniem podłogi w samochodzie, a kiedy chcemy nadać wnętrzu nowego, świeżego wyglądu. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się szczególnie w przypadku, gdy będziemy przewozić w aucie ważnych dla nas pasażerów lub kiedy czeka nas uroczystość, na którą pojedziemy w wyrafinowanych strojach. Sprzątanie wnętrza samochodu w Białymstoku w Ginger Garage gwarantuje, że elementy naszego eleganckiego ubioru nie zabrudzą się w naszym samochodzie, a sama podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Jako rozszerzenie usługi polecamy również polerowanie samochodu, wówczas będzie efektownie się prezentował również na zewnątrz. 

Czyszczenie samochodów Białystok – detailing wnętrza na najwyższym poziomie

Wielokrotne stosowanie Quick detalingu nie wpływa negatywnie na stan powłok ochronnych wnętrza naszego samochodu, dlatego, z powodzeniem można stosować go zawsze, kiedy nasz pojazd musi zachwycać czystością i elegancją. Sprzątanie wnętrza samochodu jest również szczególnie polecanym rozwiązaniem w przypadku przygotowania auta do sprzedaży. Tak odświeżony i wyczyszczony samochód będzie sprawiał wrażenie zadbanego pojazdu o wysokiej wartości.

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Duże auto, Małe auto, Średnie auto