Pranie podłogi w samochodzie

200,00

Kategoria:

Opis

76 / 100

PRANIE PODŁOGI W SAMOCHODZIE

Czyszczenie wnętrza pojazdu jest równie istotne, co dbanie o zewnętrzne elementy nadwozia. Przełoży się to na większy komfort podróży i pozwoli czerpać pełną przyjemność z jazdy. W szerokiej ofercie świadczonych usług nie mogło więc zabraknąć detailingu wnętrza, na który składa się również odkurzanie i pranie podłogi samochodowej w Białymstoku. Używamy do tego profesjonalnych urządzeń i kosmetyków, dlatego cała procedura jest w pełni bezpieczna dla Twojego auta.

Pranie podłogi w samochodzie – podstawa czystości pojazdu

Samochodowa podłoga niemal każdego dnia jest narażona na zabrudzenia, wilgoć i kurz. Ze względu na jej pokrycie, „zbiera” z butów niemal każdy rodzaj zabrudzenia, który bardzo szybko roznosi się na inne elementy wyposażenia naszego samochodu. W celu wyczyszczenia wnętrza auta stosuje się dwa rozwiązania: odkurzanie podłogi samochodowej oraz pranie podłogi w samochodzie

Czyszczenie podłogi w samochodzie Białystok – zleć to zadanie profesjonalistom

O ile odkurzanie podłogi w samochodzie jest czynnością stosunkowo prostą i zapewne wykonywaną regularnie przez każdego świadomego użytkownika samochodu, to już z praniem podłogi w samochodzie nie jest tak łatwo. Szczególnie w przypadku wątpliwej i wilgotnej aury za oknem, kiedy cały brud z podeszwy butów przenosi się do wnętrza auta. Dzieje się tak ponieważ podłogę w samochodzie jest szczególnie trudno wysuszyć, a wilgotna powierzchnia daje znakomite możliwości do rozwoju pleśni i grzybów. 

Warto więc zastanowić się nad oddaniem samochodu w ręce specjalistów, którzy przy pomocy odpowiednich odkurzaczy piorących nie tylko dokładnie odkurzą, ale również wypiorą i osuszą podłogę samochodu tak aby była gotowa do użytku niemalże od razu po wykonaniu usługi. Możesz także skorzystać z usług dodatkowych, takich jak pranie foteli samochodowych, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o wnętrze pojazdu. 

Pranie podłogi w samochodzie – Białystok i okolice

Sprawa dodatkowo komplikuje się, jeżeli na naszej podłodze pojawiły się plamy lub ciężkie zabrudzenia. Wówczas należy sięgnąć nie tylko po specjalistyczne preparaty odplamiające, ale również po szczotki do ręcznego użytku. W takiej sytuacji, czas wykonywania usługi wydłuża się, ponieważ wymaga większego nakładu wysiłku i używanych preparatów. 

Nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie do Twojego auta i skutecznie usunął wszelkie zabrudzenia, pozostawiając tapicerkę odświeżoną i pachnącą. Jako uzupełnienie czyszczenia podłóg samochodowych w Białymstoku polecamy zabieg pielęgnacji skór, który zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniem i przywróci skórzanej tapicerce dawny blask.