Pranie podłogi w samochodzie

200,00

Kategoria:

Opis

65 / 100

Pranie podłogi w samochodzie – podstawa czystości pojazdu

Samochodowa podłoga niemal każdego dnia jest narażona na zabrudzenia, wilgoć i kurz. Ze względu na jej pokrycie, samochodowa podłoga „zbiera” z naszych butów niemal każdy rodzaj zabrudzenia, które bardzo szybko roznosi się na inne elementy wyposażenia naszego samochodu. W celu wyczyszczenia podłogi samochodu stosuje się dwa rozwiązania: odkurzanie podłogi samochodowej oraz pranie podłogi w samochodzie

Czyszczenie podłogi w samochodzie – prosta czynność, która może być skomplikowana

O ile odkurzanie podłogi w samochodzie jest czynnością stosunkowo prostą i zapewne czynność ta jest wykonywana regularnie przez każdego świadomego użytkownika samochodu to już z praniem podłogi w samochodzie nie jest tak łatwo, szczególnie w przypadku wątpliwej i wilgotnej aury za oknem. Dzieje się tak ponieważ podłogę w samochodzie jest szczególnie trudno wysuszyć, a nie wysuszona podłoga daje znakomite możliwości do rozwoju pleśni i grzybów. Dlatego też szczególnie warto zastanowić się nad oddaniem samochodu w ręce specjalistów, którzy przy pomocy odpowiednich odkurzaczy piorących nie tylko dokładnie odkurzą, ale również wypiorą i osuszą podłogę samochodu tak aby była gotowa do użytku niemalże od razu po wykonaniu usługi.

Zaplamiona podłoga w samochodzie – zadanie dla specjalistów

 Sprawa dodatkowo komplikuje się, jeżeli na naszej podłodze pojawiły się plamy lub ciężkie zabrudzenia. Wówczas należy sięgnąć nie tylko po specjalistyczne preparaty odplamiające, ale również po szczotki do ręcznego użytku. Wówczas, czas wykonywania usługi zwiększa się, ponieważ wymaga większego nakładu wysiłku i używanych preparatów.