Pranie foteli samochodowych

80,00150,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

71 / 100

Pranie foteli samochodowych jako podstawa wypielęgnowanego samochodu

Fotele samochodowe to część wnętrza samochodu, która zaraz po podłodze i dywanikach samochodowych brudzą się w największym stopniu. Dlatego też nie powinniśmy zapominać o regularnym praniu foteli samochodowych. Obecnie oferujemy pranie foteli samochodowych przy użyciu profesjonalnych odkurzaczy piorących, które w nieinwazyjny sposób zapewniają czystość i świeżość. Odkurzacze piorące jakimi dysponujemy przy minimalnym użyciu wody są w stanie wyczyścić zarówno stare jak i ciężkie zabrudzenia, bez nadmiernego zawilgocenia pojazdu. Jest to szczególnie istotne wówczas, gdy nie mamy możliwości dokładnego wysuszenia pojazdu ze względu na pogodę lub brak garażu dla naszego samochodu. 

Pranie foteli samochodowych Białystok – dlaczego warto?

Wyprane i odpowiednio wysuszone fotele samochodowe nie tylko mają wartość estetyczną dla naszego samochodu. Dzięki odpowiednio częstemu praniu foteli samochodowym jesteśmy w stanie uniknąć rozwijania się wewnątrz naszego samochodu bakterii i drobnoustrojów, które niejako wnosimy do wnętrza pojazdu niemalże każdego dnia. Pranie foteli samochodowych znacznie wpływa również na zapach panujący we wnętrzu samochodu. Dzięki praniu i odświeżeniu foteli samochodowych nie musisz martwić się przykrym zapachem wydobywającym się z brudnych foteli. 

Pranie skórzanych foteli samochodowych

Należy zaznaczyć, że skórzane fotele samochodowe nie wymagają odkurzacza piorącego, jednakże i one potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i oczyszczenia. Do pielęgnacji skórzanych foteli samochodowych wykorzystujemy oddzielny pakiet kosmetyków pielęgnacyjnych oraz stosujemy zróżnicowane metody czyszczące. 

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Fotel pojedynczy, Kanapa