Pranie foteli samochodowych

80,00150,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

76 / 100

PRANIE FOTELI SAMOCHODOWYCH

Pranie foteli samochodowych jako podstawa wypielęgnowanego samochodu

Fotele samochodowe to część wnętrza samochodu, która zaraz po podłodze i dywanikach samochodowych brudzą się w największym stopniu. Dlatego też nie powinniśmy zapominać o regularnym praniu foteli samochodowych

W Ginger Garage oferujemy czyszczenie foteli samochodowych w Białymstoku przy użyciu profesjonalnych odkurzaczy piorących, które w nieinwazyjny sposób zapewniają czystość i świeżość. Urządzenia jakimi dysponujemy, przy minimalnym użyciu wody są w stanie wyczyścić zarówno stare, jak i ciężkie zabrudzenia, bez nadmiernego zawilgocenia pojazdu. Jest to szczególnie istotne wówczas, gdy nie mamy możliwości dokładnego wysuszenia pojazdu ze względu na pogodę lub brak garażu dla naszego samochodu. W podobny sposób wykonujemy pranie podłogi w samochodzie, aby nie dopuścić do jej przemoczenia, a jednocześnie skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia. 

Pranie foteli samochodowych Białystok – dlaczego warto?

Wyprane i odpowiednio wysuszone fotele auta nie tylko mają wartość estetyczną dla naszego samochodu. Regularne sprzątanie samochodu zapobiegnie rozwijaniu bakterii i drobnoustrojów, które niejako wnosimy do wnętrza pojazdu niemalże każdego dnia. Pranie foteli samochodowych znacznie wpływa również na zapach panujący we wnętrzu pojazdu. Dzięki praniu i odświeżeniu foteli samochodowych nie musisz martwić się przykrym zapachem wydobywającym się z brudnych foteli. Na taki zabieg warto się zdecydować, jeśli przygotowujesz auto do sprzedaży i zależy Ci na tym, aby zrobiło dobre wrażenie przed potencjalnym nabywcą.

Pranie skórzanych foteli samochodowych Białystok – ceny 

Należy zaznaczyć, że skórzane fotele samochodowe nie wymagają odkurzacza piorącego, jednakże i one potrzebują odpowiedniego czyszczenia. Do pielęgnacji skór wykorzystujemy oddzielny pakiet kosmetyków pielęgnacyjnych oraz stosujemy zróżnicowane metody czyszczące.

Zapraszamy do zapoznania z cennikiem prania foteli samochodowych w Białymstoku oraz sprawdzenia pozostałych usług oferowanych przez Ginger Garage!

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Fotel pojedynczy, Kanapa