Powłoki ceramiczne Bielsk Podlaski

72 / 100

Popularne powłoki ceramiczne Bielsk Podlaski są nakładane wyłącznie na karoserię samochodu. Jest to duże uproszczenie, gdyż ceramika samochodowa może być nakładana prawie na większość wizualnych części pojazdu. Jak wygląda to w praktyce? Oto odpowiedź na pytanie naszego klienta 

Renomowane powłoki ceramiczne Bielsk Podlaski mogą być nałożone na większość metalowych części samochodu. Warstwa zabezpieczająca w postaci ceramiki może być nakładana na felgach. To dobry patent na polepszenie estetyki pojazdu. Felgi często ulegają zabrudzeniu. Pokryte warstwą powłoki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Warto dodać, że powłoki ceramiczne Bielsk Podlaski są nakładane na części z włókna węglowego. 

Przykładem takich części są zaciski do hamulców. Z uwagi na konstrukcje budowy są niezwykle trudne w utrzymywaniu czystości. Warstwa lakieru może skrócić czas mycia i polerowania zacisków do zbędnego minimum. Powłoki ceramiczne można nakładać również na spoilery oraz inne lakierowane elementy w samochodzie.