67 / 100

Naturalne skóry we wnętrzu auta poddawane są nieustającemu pocieraniu odzieżą. Kontakt z naszymi dłońmi czy ciałem również nie jest obojętny, ponieważ pot i tłuszcz wnika w głąb skóry i wpływa na jej jakość. Po dłuższym użytkowaniu pojawiają się naturalne wgięcia, przetarcia i załamania na skórze, które nie wyglądają estetycznie.

W celu zapobiegania tym czynnikom w GingerGarage przygotowaliśmy usługę, która zabezpiecza skóry we wnętrzach samochodów – pielęgnacja skór Białystok.

Zgłosił się do nas klient ze swoim Mercedesem Maybach w celu zabezpieczenia wnętrza auta. Auto tak się prezentowało gdy przyjechało do GingerGarage:

Dywaniki oraz tapicerka są skórzane i wymagały zabezpieczenia oraz delikatnej renowacji. Dodatkowo zobaczyliśmy że na niektórych aluminiowych elementach zewnętrznych znajduje się lotna rdza i w ramach mycia auta usunęliśmy ją. Do zabezpieczenia wnętrza wykorzystaliśmy powłokę kwarcowo-ceramiczną Gyeon Q2 LeatherShield, która zupełnie nie wpływa na połysk czy wykończenie skóry. Dodatkowo ochrania skórzane elementy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie słoneczne (szyby całkowicie przepuszczają szkodliwe promieniowanie – które jest jednym z głównych czynników wpływających na starzenie się wnętrza). Powłoka kwarcowo-ceramiczna charakteryzuje się właściwościami hydrofobowymi więc klient przez długi czas nie będzie musiał się martwić np. o wylanie napoju na tapicerkę, ponieważ zwykłe przetarcie suchą szmatką spowoduje że nie będzie śladu. Właściwości hydrofobowe zapobiegają wchłanianiu się płynów i przyjmowania brudu. Poniżej kilka zdjęć przedstawiających znaczną różnicę:

A tak prezentowało się auto gdy oddawaliśmy je naszemu klientowi 🙂