Powłoka ceramiczna

1.500,002.000,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

76 / 100

POWŁOKA CERAMICZNA

Powłoka ceramiczna na lakierze Białystok– ochrona, w którą warto zainwestować

Powłoka ceramiczna to doskonała metoda na dodatkową ochronę lakieru auta zarówno przed chemią z myjni samochodowej, jak i przed zanieczyszczeniami środowiskowymi: żywica, ptasie odchody, promieniowaniem UV. Ponadto aplikowana przez nas ceramiczna powłoka na samochodzie w Białymstoku pozwala uzyskać efekt szklistego lakieru, co korzystnie wpływa na wygląd całego pojazdu

Kolejną znaczącą zaletą powłoki ceramicznej na samochodzie jest fakt, że karoseria mniej płowieje, a co za tym idzie, nie starzeje się tak jak lakiery aut bez warstwy ochronnej. Ponadto taka powłoka pozwala dłużej utrzymać karoserię w nienagannej czystości, zapewniając podobne rezultaty do polerowania samochodu. W Ginger Garage korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod i kosmetyków, dlatego nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo lakieru.

Powłoka ceramiczna Białystok – jak to działa?

Powłoka ceramiczna, w podobny sposób jak inne dostępne na rynku preparaty powoduje, że zewnętrzna warstwa lakieru zostaje zabezpieczona przed zabrudzeniami i zarysowaniami. To, co wyróżnia powłokę ceramiczną pośród innych metod zabezpieczania lakieru, np. woskowania auta, to fakt, że powłoka ceramiczna jest najbardziej trwałą metodą. Uszczelnia lakier, dzięki czemu nawet z biegiem lat nie traci on swojej błyszczącej i ochronnej warstwy. W praktyce nasz samochód nie tylko lepiej wygląda, ale również mniej się brudzi – a co za tym idzie rzadziej go myjemy i oszczędzamy czas na inne przyjemności. 

Zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką ceramiczną – Białystok

Główną zaletą nakładania powłoki ceramicznej jest fakt, że możemy ja z powodzeniem zastosować zarówno na samochody nowe jak i te używane. Oczywiście w przypadku używanych samochodów większą wagę trzeba przyłożyć do odtłuszczenia i wypolerowania lakieru, jednakże, gdy oddamy nasz samochód w ręce specjalistów, nie powinno im to sprawić problemu. Dzięki profesjonalnie wykonanemu zabiegowi otrzymujemy ochronę lakieru i odświeżony wygląd karoserii.

Zapraszamy do sprawdzenia ceny nakładania powłoki ceramicznej w Białymstoku oraz zapoznania z pozostałymi usługami z zakresu auto kosmetyki!

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Duże auto, Małe auto, Średnie auto