65 / 100

Oklejanie kasków motocyklowych Białystok

Personalizacja motocykla to świetny sposób, aby się wyróżnić i nadać maszynie indywidualnego charakteru. Nie musisz przy tym ingerować w konstrukcję pojazdu ani decydować się na przeprowadzenie kosztownego tuningu. My proponujemy równie efektowną, a jednocześnie bezinwazyjną metodę, jaką jest oklejanie motocykli w Białymstoku. Mieliśmy okazję wykonać taką realizację dla naszego klienta, który postanowił nieco odświeżyć wygląd swojego kasku i jednośladu.

oklajanie aut bialystok

Personalizacja motocykla Białystok

W Ginger Garage kompleksowo zadbamy o wygląd Twojego pojazdu, również w nieco bardziej kreatywny sposób. Zajmujemy się nie tylko detailingiem wnętrza i kosmetyką samochodową, gdyż z naszych usług korzystają także miłośnicy jednośladów. Na taki krok zdecydował się jeden ze stałych klientów, który chciał w szybki i nieinwazyjny sposób odmienić motocyklową stylizację. Miał jasno sprecyzowane oczekiwania, a naszym zadaniem było zrealizowanie pomysłu zgodnie z wytycznymi.  

Oklejanie kasku zaczęliśmy od przygotowania projektu graficznego i stworzenia wizualizacji do zaakceptowania. W tym przypadku klient postawił na minimalizm i wybrał personalizację za pomocą prostego napisu dodatkowo urozmaiconego naszym logo Ginger Garage. Personalizacja motocykla obejmowała również bagażnik turystyczny, na którym wylądowała grafika z napisem „Hania”. Klient wyjechał od nas zadowolony z efektu, a zrealizowany projekt udowadnia, że nawet subtelna stylizacja kasku motocyklowego jest w stanie nadać mu oryginalnego wykończenia.

autodetialing bialystok
oklejanie motocykli bialystok

Oklejanie motocykli Białystok

Tym razem mieliśmy do wykonania prosty wzór, ale jako specjaliści od oklejania kasków w Białymstoku jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej designerskie projekty. Taka metoda personalizacji motocykla jest bezpieczna dla lakieru i całkowicie odwracalna, gdyż w każdej chwili możesz usunąć grafikę. Nadruk wykonujemy na wysokiej jakości, wytrzymałej folii, niepodatnej na działanie czynników zewnętrznych, która przez długi czas trzyma się na oklejonej powierzchni. 

Personalizacja motocykli to nie jedyne, co możemy zaoferować, gdyż mamy na koncie również wiele pomyślnie zakończonych realizacji z oklejania samochodów w Białymstoku. Usługę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów prywatnych, którzy chcą w bezinwazyjny sposób odmienić wygląd swojego auta lub jednośladu.