Polerowanie samochodu

600,00900,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

66 / 100

Polerowanie samochodu w Białymstoku – błyszczące auto jak z salonu

Auto jest naszą wizytówką. Odpowiednio wypielęgnowane wnętrze samochodu zapewnia komfort podróży i sprawia, że jest ona przyjemniejsza. Odpowiedni wygląd zewnętrzny auta pozwala nam zaprezentować je w najlepszym możliwym świetle i zapewnić mu elegancki wygląd. To właśnie dlatego powinniśmy skorzystać z profesjonalnego polerowania auta.

Polerowanie auta – dlaczego warto?

Polerowanie samochodu ma nie tylko wymiar estetyczny i znacznie wpływa na wygląd samochodu. Należy zaznaczyć, że polerowanie samochodu jest czynnością pielęgnacyjną wykonywaną z myślą o karoserii samochodu i jego lakierze. Pierwszym etapem polerowania jest zawsze dokładne umycie samochodu przy użyciu delikatnych, ale skutecznych środków myjących. Szczególnie ważne jest również odpowiednie osuszenie karoserii. Po wykonaniu tych czynności można przejść do rozpoczęcia procesu polerowania samochodu. Do polerowania lakieru możemy oddać samochody zarówno nowsze, które wymagają odświeżenia jak i te z większym przebiegiem. W przypadku starszych samochodów, możemy nadać im dawnego blasku dzięki starciu wierzchniej, porysowanej warstwy lakieru. 

Profesjonalne polerowanie samochodu w Białymstoku

Polerowanie samochodu, które jest wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu i odpowiednich kosmetyków to nie tylko zabieg upiększający. Jeżeli oddamy swój samochód w ręce specjalistów, mamy pewność, że efektem końcowym procesu polerowania auta będzie kompletna odnowa lakieru i przywrócenie mu jego pierwotnego blasku. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów i specjalistycznych narzędzi. Zazwyczaj w profesjonalnych firmach stosuje się polerkę elektryczną, która dzięki odpowiedniej prędkości polerowania nadaje powierzchni charakterystycznego blasku.

 

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Duże auto, Małe auto, Średnie auto