Polerowanie samochodu

600,00900,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

71 / 100

POLEROWANIE SAMOCHODU

Polerowanie samochodu w Białymstoku – błyszczące auto jak z salonu

Auto jest naszą wizytówką. Odpowiednio wypielęgnowane wnętrze samochodu zapewnia komfort podróży i sprawia, że jest ona przyjemniejsza. Zadbany wygląd zewnętrzny auta pozwala nam zaprezentować je w najlepszym możliwym świetle i zapewnić mu elegancki wygląd. To właśnie dlatego powinieneś skorzystać z profesjonalnego polerowania lakieru w Białymstoku. Nasi specjaliści kompleksowo zadbają o Twój pojazd, dobierając najlepsze metody i preparaty do pielęgnacji. 

Polerowanie auta Białystok – dlaczego warto?

Polerowanie samochodu ma nie tylko wymiar estetyczny i znacznie wpływa na wygląd samochodu. Należy zaznaczyć, że polerowanie samochodu jest czynnością pielęgnacyjną wykonywaną z myślą o karoserii samochodu i jego lakierze. Pierwszym etapem polerowania jest zawsze dokładne umycie samochodu przy użyciu delikatnych, ale skutecznych środków myjących. Szczególnie ważne jest również odpowiednie osuszenie karoserii. Żeby dodatkowo zabezpieczyć lakier, polecamy także woskowanie auta, wykorzystując do tego specjalnie dobrane preparaty ochronne. Po wykonaniu tych czynności można przejść do rozpoczęcia procesu polerowania samochodu. 

Do polerowania lakieru możemy oddać samochody zarówno nowsze, które wymagają odświeżenia jak i te z większym przebiegiem. W przypadku starszych samochodów, możemy nadać im dawnego blasku dzięki starciu wierzchniej, porysowanej warstwy lakieru. Na koniec warto nałożyć powłokę ceramiczną, która pokryje karoserię warstwą ochronną, zapobiegnie blaknięciu koloru i ułatwi utrzymanie pojazdu w czystości.

Profesjonalna korekta lakieru w Białymstoku

Polerowanie samochodu, które jest wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu i odpowiednich kosmetyków to nie tylko zabieg upiększający. Jeżeli oddamy swój samochód w ręce specjalistów, mamy pewność, że efektem procesu polerowania auta będzie kompletna odnowa lakieru i przywrócenie mu jego pierwotnego blasku. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów i specjalistycznych narzędzi. Jako uzupełnienie zabiegu polecamy polerowanie lamp, przez co całe auto będzie się prezentować jak nowe. Zazwyczaj w profesjonalnych firmach stosuje się polerkę elektryczną, która dzięki odpowiedniej prędkości polerowania nadaje powierzchni charakterystycznego blasku.

Dodatkowe informacje

podrodzaj

Duże auto, Małe auto, Średnie auto